Kontakt : +421 948 127 283

PENZIÓN

Home  >>  PENZIÓN

 

Vážení zákazníci,

dovolťe nám, aby sme Vás pozvali do nášho penziónu, ktorý sa nachádza v obci Žemberovce, ktoré ležia na styku severnej časti Ipeľskej pahorkatiny a Štiavnických vrchov vo vzdialenosti 12km od mesta Levice
Ponúkame Vám ubytovanie s kapacitou 35 osôb v piatich bunkách, ktoré pozostávaju z dvoch izieb, spoločnej kúpeľne a predsiene, v priestrannom apartmáne a v areáli penziónu ponúkame aj možnosť prenájmu samostatnej chatky s celoročným využitím.
K dispozícii su jedno, dvoj  a troj posteľové izby v bunkách, apartmán s kapacitou 7 osôb a v chatke je možnosť ubytovania pre 7 osôb. V areáli je bezplatné parkovanie, letná terasa, altánok s možnosťou grilovania, tenisový kurt a wifi pripojenie k internetu.
V okolí Žemberoviec sa nachádza viacero zaujímavých historicko-rekreačných oblastí: hrad v Leviciach, skalné obydlia v Brhlovciach, kúpele a kúpalisko v Dudinciach, kúpalisko v Santovke, vodná nádrž Lipovina v Bátovciach, historické centrá miest v Pukanci a Bankej Štiavnici. Obec leží na hlavnej ceste smerom na Nitru a na Zvolen.

Tešíme sa na vašu návštevu. 


Ubytovanie v bunkách

Ponúkame Vám ubytovanie v bunkách, ktoré pozostávaju z dvoch izieb, spoločnej kúpeľne a predsiene.
Rozloženie izieb:
3x Bunka 3+3 (miniálna obsadenosť 1 osoba)
1x Bunka 3+2 (miniálna obsadenosť 1 osoba)
1x Bunka 1+1 (miniálna obsadenosť 1 osoba)

Cena ubytovania 12,- / osoba noc


Ubytovanie v apartmáne

Ponúkame Vám ubytovanie v apartmáne ,ktorý pozostáva z jednolôžkovej, dvojlôžkovej a štvorlôžkovej izbykuchyne, spoločenskej miestnosti, kúpeľne a WC. (minimálna obsadenosť 2 osoby)

Cena ubytovania 15,60  / osoba noc


Ubytovanie v chatke

Ponúkame Vám ubytovanie v samostatnej chatke, ktorá pozostáva zo spoločenskej miestnosti, kuchynského kúta a kupeľne na prízemí atrojlôžkovej a štvorlôžkovej izby na poschodí. Chatka má celoročné využitie s vlastným kurením. (minimálna obsadenosť 3 osoby)

Cena ubytovania 15,60  / osoba noc