Penzión - PENZION ZEMBEROVCE

Hľadaj
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Penzión

Vážení zákazníci,

dovolťe nám, aby sme Vás pozvali do nášho penziónu, ktorý sa nachádza v obci Žemberovce, ktoré ležia na styku severnej časti Ipeľskej pahorkatiny a Štiavnických vrchov vo vzdialenosti 12km od mesta Levice.
Ponúkame Vám ubytovanie
v novo zrekonštruovaných dvojlôžkových izbách, s možnosťou prísteľky a v apartmáne s kuchynkou. V areáli penziónu ponúkame aj možnosť prenájmu samostatnej chatky s celoročným využitím.


V areáli je bezplatné parkovanie, letná terasa, altánok s možnosťou grilovania, tenisový kurt a wifi pripojenie k internetu.
V okolí Žemberoviec sa nachádza viacero zaujímavých historicko-rekreačných oblastí: hrad v Leviciach, skalné obydlia v Brhlovciach, kúpele a kúpalisko v Dudinciach, kúpalisko v Santovke, vodná nádrž Lipovina v Bátovciach, historické centrá miest v Pukanci a Bankej Štiavnici. Obec leží na hlavnej ceste smerom na Nitru a na Zvolen.

Tešíme sa na vašu návštevu.

Ubytovanie v dvojlôžkových izbách

Ponúkame Vám ubytovanie v novo zrekonštruovaných dvojlôžkových izbách, s možnosťou prísteľky. (minimálna obsadenosť 1 osoba)

Ubytovanie v apartmáne

Ponúkame Vám ubytovanie v apartmáne ,ktorý pozostáva z jednolôžkovej, dvojlôžkovej a štvorlôžkovej izby, kuchyne, spoločenskej miestnosti, kúpeľne a WC. (minimálna obsadenosť 2 osoby)

Ubytovanie v chatke

Ponúkame Vám ubytovanie v samostatnej chatke, ktorá pozostáva zo spoločenskej miestnosti, kuchynského kúta a kupeľne na prízemí atrojlôžkovej a štvorlôžkovej izby na poschodí. Chatka má celoročné využitie s vlastným kurením. (minimálna obsadenosť 3 osoby)

Caravan kemp  *NOVÉ

Ponúkame Vám služby kempovania celoročne, v prekrásnom prostredí ... plocha pre pohodlné parkovanie a život pri svojom karavane.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky